هکتارهای سبز مکان مناسبی است (راهنمای شما برای خرید خانه ای با رنگ سبز)

برای خریداران مسکن پیچیده امروزی ، چیزهایی مانند وان های کف پا ، غرق های پایه ، تزئینات مهره و ایوان های صندلی گهواره ای گسترده جالبترین هستند. چیزی در مورد شخصیت خانه های تقریباً یک قرن پیش ساخته شده است که مردم را مانند آهن ربا به سمت خود می کشاند. در مورد تعمیر و نگهداری روزمره آن خانه ها ، متشکرم ، فقط پیشرفته ترین کار قرن 21 انجام می شود. بیشتر آنها خانه ای می خواهند که جذاب به نظر برسد ، اما در عین حال عملکرد خوبی داشته باشد – جایی که بتوانند راحت ، زیبایی و مقرون به صرفه زندگی کنند و جایی که می توانند زندگی کنند – خوب ، “سبز”.

نگرانی های اقتصادی و زیست محیطی به افزایش علاقه و تقاضای زندگی طراحی دیوار سبز سبز دامن زده است. اما چگونه طراحی دوستدار محیط زیست را ارزیابی کنیم؟ ساختمان سبز هنوز نسبتاً جدید است و اکثریت افراد نمی دانند که چگونه می تواند بر زندگی یا خانه آنها تأثیر مثبت بگذارد. تقریباً همه خواهان خانه ای سبز هستند ، اما تعداد کمی از افراد اولین نکته را در مورد چگونگی یافتن و ارزیابی آن می دانند. این تا الان است.

در ابتدا لازم به ذکر است که یک خانه سبز مانند هر خانه دیگری ساخته شده است. تفاوت در این است که سازنده برای استفاده از مواد و تکنیک های پایدار که کیفیت هوا در داخل خانه را بهبود می بخشد و مقدار انرژی مورد نیاز برای کار در خانه را کاهش می دهد ، احتیاط بیشتری انجام داده است. سازنده همچنین اقداماتی را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که خانه به محیط بیرون کمک می کند.

هنرها و صنایع دستی

محله هنری رینولدستاون در آتلانتا میزبان ترکیبی از خانه های ییلاقی ، تفنگ ساچمهای ، خانه های صنعتگر ، Lofts و Moderns است ، اکنون رینولدستون از جمعیت رو به رشد خانه های سبز دارای گواهی برخوردار است زیرا ساخت و سازهای جدید جایگزین موجودی های قدیمی تر شده است.

خانه های ییلاقی بسیار جالب هستند و می توانید با آنها سرگرمی های زیادی داشته باشید. جنبش آرت دکو از رنگهای جسورانه و طراحی مبتکرانه مانند تخته های پایه بلند ، درهای بلند ، قالب تزئینی و حمامهای بی نظیر الهام گرفته است. در واقع ، طراحی ذاتی Bungalow آن را به طور طبیعی برای ساختمان های سبز مناسب می کند. بیایید با یک ساخت و ساز معمولی با صرفه جویی در انرژی آشنا شویم و ویژگی هایی را که باید هنگام خرید برای خانه ای با ساختمان سبز جستجو کنیم ، شناسایی کنیم.